بازار خرید و فروش دستکش لاتکس
خانه / دستکش جراحی / دستکش جراحی لاتکس | خرید جدید ترین دستکش جراحی

دستکش جراحی لاتکس | خرید جدید ترین دستکش جراحی

دستکش جراحی لاتکس که به اشکال مختلفی وجود دارد مانند مدل بدون پودر،کم پودر و دارای پودر زیاد و همه اینها یکبار مصرف بوده و استفاده دوباره آنها اکیداً ممنوع است.دستکش های لاتکس دارای حساسیت زیادی بوده و این امر باعث راحتی پزشک در معاینه و یا گرفتن وسایل جراحی در هنگام جراحی می باشد.دستکش های لاتکس به صورت کلی در سه کشور ایران،مالزی و هند تولید می شود.البته گرانترین مدل آن مدل هایی است که توسط کشور مالزی ساخته می شود.در تولید دستکش های جراحی بیشترین مصرف از لاتکس است اما گرانترین آنها دستکش های نیتریلی است.

دستکش جراحی لاتکس | خرید جدید ترین دستکش جراحی

دستکش جراحی لاتکس

دستکش جراحی لاتکس

دستکش جراحی لاتکس دستکش پلاستیکی است.این دستکش یکبار مصرف است.دستکش لاتکس به سبب کشندگی بسیار بالا و چسبندگی به دست بسیار معروف شده است و به همین دلیل است که پزشکان از این دستکش برای کارهای ظریفی مثل جراحی های دندان استفاده می کنند چون نیاز دارند که دستکش تا حد زیادی کشیده شود و در عین حال پاره هم نشود که عفونت در هنگام جراحی به روی پوست دست جراحان بریزد و آنها را دچار مشکل کند.

تولید دستکش جراحی در بسته بندی متنوع

تولید دستکش جراحی در بسته بندی متنوع

تولید دستکش های جراحی در مدل های مختلفی تولید و عرضه بازار می شوند و انواع آن نیتریل،لاتکس و دستکش وینیل که کمی کمتر از دو مورد دیگر استفاده می شود‌ البته به دستکش های نیتریل دستکش جراحی مشکی نیز می گویند و انواع مختلفی از بسته بندی در آنها وجود دارد از بسته بندی تاپ گرفته تا بسته بندی مستر که بهترین بسته بندی آن است.که بیشترین تعداد بسته بندی مدل بسته بندی لاتکسی است که حتی تا ۴۰۰ جفت نیز در یک‌ بسته وجود دارد و این به دلیل استفاده بسیار زیاد و مداوم مدل لاتکسی این دستکش ها برای جراحی است.تنوع بسته بندی در تولید این دستکش های جراحی باعث شده تا قیمت آنها متفاوت باشد.

لیست قیمت دستکش جراحی لاتکس

لیست قیمت دستکش جراحی لاتکس

لیست دستکش های جراحی لاتکسی به دلیل ساخت این نوع دستکش از پلاستیک طبیعی باعث شده است که قیمت ثابتی نداشته باشد و قیمت های آنها با توجه به تعداد جفت سنجیده می شوند برای مثال بسته های ۱۰ جفتی ۲۷۰ الی ۳۰۰ هستند و بسته بندی های خیلی بزرگتر مثل بسته بندی ۴۰۰ جفتی ۱۰ الی ۱۲ میلیون قیمت خورده اند که گاه ممکن است به ۷ میلیون برسند یا اینکه تا ۱۵ میلیون بالا بروند.در این میان قیمت دستکش نیتریل به دلیل قوی تر بودن آن تقریبا دو برابر قیمت دستکش های لاتکسی است.برای مثال قیمت یک بسته ۴۰۰ جفتی نیتریلی ۲۰ الی ۲۲ میلیون است که البته به نسبت ضخامت و مقاومتی که دارد قیمتی مناسب برایش وجود دارد.

صادرات دستکش جراحی

صادرات دستکش جراحی

صادرات دستکش جراحی در خاورمیانه با قدرت در دست کشور ایران است و مهمترین شرکت صادر کننده دستکش جراحی از ایران به دیگر کشورها کارخانه حریر ایران است که در تهران وجود دارد.قیمت دستکش حریر ایران کمی ارزان تر از شرکت معروف تاپ گلاو مالزی است اما به جرائت می توان گفت که شرکت حریر ایران توانسته با تکیه بر دانش ایرانی نام ایران را در این عرصه جهانی کند.و از رقبای خود پیشی بگیرد.

فروشندگان دستکش جراحی لاتکس در کشور

فروشندگان دستکش جراحی لاتکس در کشور

فروشندگان انواع دستکش یکبار مصرف و به مدل های مختلف از مثل لاتکس،نیتریل و وینیل در ایران زیاد هستند اما مهمترین و بزرگترین و نام آورترین آنها شرکت بزرگ و برتر حریر ایران است که نامش در سطح جهان برتر است و به خیلی از کشورهای اروپایی مثل آلمان،فرانسه و سوئد محصولات خود را صادر می کند و علاوه بر این کشورهای اروپایی ساخت و صادرات کلی این نوع محصولات را در خاورمیانه و آسیا در دست دارد به طوری که به گفته سایت سنجش محصولات بهداشتی جهانی به اسم FDA این شرکت توانسته در سال ۲۰۱۸ ۳۵۰ میلیون جفت دستکش تولید و به جهان صادر کند.به جرئت می توان گفت که در صحنه تولید این محصولات ایران قدمی شگرف برداشته است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس روحانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120190984
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: medusaHCO@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: medusaco@
whatsapp icon واتس اپ: 09120190984
instagram icon اینستاگرام: Medusahealthco
twitter icon توئیتر: CoMedusa
aparat icon آپارات: medusaco
email icon پست الکترونیکی: Medusaceo@gmail.com
address icon آدرس:تهران-نیکبخت غربی-ساختمان نیکبخت-طبقه 4-واحد 107

مطلب پیشنهادی

دستکش جراحی ulma | تفاوت انواع دستکش جراحی

دستکش های جراحی از حساسیت ویژه ای برخوردار هستند. این دستکش ها در گام نخست باید استریل شده که عاری از هرگونه ویروس و میکروبی باشند. همچنین دستکش های جراحی باید

پاسخی بگذارید